Fotele do biurek dla dzieci – z regulacją wysokości czy bez niej?

/Fotele do biurek dla dzieci – z regulacją wysokości czy bez niej?

Projekt sekrety jest dziełem robotnika pracującego w stoczni w Chatham. Anglia, gdzie doszło do rozpadu rezolucji. Wierzchołek pokryty jest morocco, graniczy i tłoczony. Panele frontowe zawierały rzeźbione portrety medalionowe Jej Wysokości i Prezydenta Stanów Zjednoczonych; panele boczne, przedmioty arktyczne, także w płaskorzeźbie; a przestrzeń z tyłu stołu, odpowiadająca frontom, wyposażona jest w zestaw sześciu szuflad po obu stronach, których uchwyty składają się z dwóch rąk – męskiej i żeńskiej – uchwytujących się wzajemnie, symbolizujących dobrą wolę istniejącą między głowami obu krajów.

Stały fotel do biurek dla dzieci

Górne gzymsy ośmiu narożnych cokołów zawdzięczamy rzeźbionym reprezentacjom kręgów arktycznych i Antarktydów, skrzyżowały się flagi amerykańskie i angielskie, a popiersia słynnych odkrywców arktycznych podtrzymują gzymsy.Wizerunek i opis w artykule prasowym nie pochodzą z biura prezydenta Evenden’s Desk, które ukazało się 23 listopada 1880 r., ale przedstawiają biurko w planie projektowym stołu bibliotecznego z 9 września 1879 r. Admirała.

Fotele dla dzieci do biurek regulowanych

Fotele do biurek dla dzieci z regulowaną wysokością

Druga modyfikacja została wykonana w celu podniesienia biurka poprzez dodanie oddzielnej, jednolitej podstawy zwanej cokołem. Po raz pierwszy dla Resolute Desk stworzono bazę bazową, która powstała w okresie administracji John F. Kennedy’ ego.

Podstawa ta została wykonana z sosny i nie pasuje do biurka bardzo dobrze. Baza ta jest bardzo widoczna na słynnym zdjęciu Johna F. Kennedy’ ego Jr. grającego pod Resolute Desk. W styczniu 1977 r. prezydent Carter zwrócił się z prośbą o odesłanie biurka do Białego Domu od instytucji Smithsonian. Zdjęcia ze stycznia-lutego 1977 roku pokazują, że Resolute Desk jest używany z podstawą, ale baza została usunięta pod koniec maja tego roku, kiedy to została bez niej sfotografowana.

Sprawdź też

Fotele do biurek dla dzieci – różne typy oparcia

Biały Dom nagrywa zdjęcia z początków Prezydencji Ronalda Reagana, który 23 października 1981 roku, pokazuje, że biurko jest używane bez bazy. Prezydent Reagan zwrócił się o podniesienie biurka wyżej od momentu uderzenia w nogi na wierzchołek otworu kolanowego. Najstarszy obraz biurka z bazą w Białym Domku z czasów administracji Reagana pochodzi z 13 sierpnia 1982 roku. W 1986 r. zbudowano nową, lepiej dopasowaną podstawę biurka, która od tamtego czasu pozostaje przy biurku.

Blat został dwukrotnie zmodyfikowany. Prezydent Franklin D. Roosevelt polecił zawiasowy panel przedni otworu na kolano, aby ukryć nogi. W panelu umieszczono pieczęć prezydencką – jedną z zaledwie trzech spośród siedemdziesięciu siedmiu w Białym Domku, w którym głowa orła odwrócona jest do 13 strzałek w lewym talonie orła, w przeciwieństwie do oficjalnego obecnie układu z orłem odwróconym w prawym talonie w kierunku gałązki oliwnej z 13 liśćmi.

2020-03-27T11:25:16+00:00